Prawosławie

Książka

Prawosławie

 • Wydawnictwo: Pax
 • Rok wydania: 2003
 • ISBN: 8321106757
 • Ilość stron: 408
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 44,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwszym krokiem na drodze do jedności jest z pewnością wzajemne poznanie. Monografia Paula Evdokimova, świeckiego profesora Prawosławnego Instytutu Teologicznego im. Św. Sergiusza w Paryżu, to przystępna synteza wiedzy o tym wyznaniu, która sygnalizuje religijne różnice dogmatyczne, etyczne, historyczne, zwyczajowe i in., a także ukazuje religijne inspiracje rosyjskiej literatury - Dostojewskiego, Gogola, Łeskowa i wielu innych autorów. Po tę książkę z pożytkiem sięgną dziennikarze piszący na tematy rosyjskie, sąsiedzi prawosławnych rodzin mieszkających na naszych ziemiach, studenci i duchowni w dialogu - zarówno doktrynalnym, jak i praktycznym.

Szczegóły

Tytuł: Prawosławie

Autor: Evdokimov Paul

Wydawnictwo: Pax

Kod paskowy: 9798321106754

ISBN: 8321106757

Tytuł oryginału: L'Orthodoxie

Język oryginału: francuski

Tłumacz: Klinger Jerzy

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 408

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.77 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×