Paradoks leibniza, czyli do zobaczenia w piekle!

Książka

Paradoks leibniza, czyli do zobaczenia w piekle!

 • Wydawnictwo: SuperNowa
 • Rok wydania: 2004
 • ISBN: 8370541607
 • Ilość stron: 176
 • Format: 13x20cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,40 PLN
Nasza cena 14,25 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,40 PLN
Nasza cena 14,25 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W ostatnich dniach, nim na Ziemię spadnie deszcze ognia i siarki, rozpoczyna się dramatyczna walka o przeżycie. Naprzeciw siebie stają: dyrektor Instytutu ds.. Walki z Fanatyzmem religijnym, Peter van der Weert, i Jezus Chrystus. Żeby ocalić kilka milionów ludzkich istnień, Peter van der Weert musi odnaleźć Ostatniego Sprawiedliwego i zawrócić go z drogi cnoty. Czy uda mu się sprawić, by Ostatni Sprawiedliwy unurzał się w grzechu i w ten sposób zamknął przed sobą bramy Królestwa Niebieskiego?

Szczegóły

Tytuł: Paradoks leibniza, czyli do zobaczenia w piekle!

Autor: Brajdak Alexander

Wydawnictwo: SuperNowa

Kod paskowy: 9788370541606

ISBN: 8370541607

Języki: polski

Rok wydania: 2004

Ilość stron: 176

Format: 13x20cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.14 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Brajdak Alexander (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×