Proza tom 1 Utwory zebrane

Książka

Proza tom 1
Utwory zebrane

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 28,60 PLN
Nasza cena 26,00 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,60 PLN
Nasza cena 26,00 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Utwory zebrane" wydrukowano z myślą o młodych ludziach, licznie uczestniczących w spotkaniach autorskich, okazujących, jak ważny jest dla nich głos Różewicza. Nie obejmują one całego dorobku. Autor pominął utwory uznane przezeń za mało wartościowe. Kolejne tomy drukowane będą w cyklu kwartalnym. Pierwszy tom Prozy zawiera opowiadania i humoreski z książek "Przerwany egzamin" i "Uśmiechy".

Szczegóły

Tytuł: Proza tom 1

Podtytuł: Utwory zebrane

Autor: Różewicz Tadeusz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Seria: UTWORY ZEBRANE

Kod paskowy: 9788373840737

ISBN: 8373840737

Liczba tomów: 3

Numer tomu: 3

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 391

Format: 13x19cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.4 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×