Potrawy z drobiu

Książka

Potrawy z drobiu

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 8,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 8,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzisiaj wielu z nas, zajadając pieczone kurczaki, zazdrości przodkom udźców jelenich, turów, żubrów itp. Zapewniam Państwa - nie było to niebo w gębie. Nasi praszczurowie nie dysponowali odpowiednim sprzętem, żeby te "mięsne gabaryty" właściwie upiec, tak by można się było nimi rozkoszować. Kiedyś to właśnie pieczony kurczak był prawdziwym rarytasem, większym od sławnych filmowych udźców. (fragment wstępu).

Szczegóły

Tytuł: Potrawy z drobiu

Autor: Kuroń Maciej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Kod paskowy: 9788370238605

ISBN: 8370238602

Języki: polski

Rok wydania: 1999

Ilość stron: 73

Format: 13x21cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.14 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Kuroń Maciej (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×