Książka
 • Wydawnictwo: KSIĄŻKA I WIEDZA
 • Rok wydania: 2003
 • ISBN: 8305133052
 • Ilość stron: 189
 • Format: 12x20cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,30 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,30 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Federico Garcia Lorca urodził się w 1899 roku w Fuente Vaqueros pod Granadą. Studia prawnicze ukończył w Granadzie w 1923 roku, ale od roku 1919 przebywał głównie w Madrycie, mieszkając w domu akademickim "Residencia", znanym jako jedno z najżywszych ognisk życia umysłowego i kulturalnego stolicy. Był poetą z Bożej łaski. Oryginalność jego talentu polega również na tym, że pierwiastki ludowe i tradycje poezji klasycznej umiał pogodzić z wymogami poezji awangardowej. Uchodzi w Hiszpanii za poetę najwybitniejszego w swoim pokoleniu i sława jego stale wzrasta we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Szczegóły

Tytuł: Poezje

Autor: Lorca Garcia Federico

Wydawnictwo: KSIĄŻKA I WIEDZA

Kod paskowy: 9788305133050

ISBN: 8305133052

Tytuł oryginału: POESIA

Język oryginału: hiszapa

Tłumacz: Winczakiewicz Jan

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 189

Format: 12x20cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.21 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Lorca Garcia Federico (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×