Pan Pierdziołka spadł ze stołka Powtarzanki i śpiewanki

Książka

Pan Pierdziołka spadł ze stołka
Powtarzanki i śpiewanki

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788377853580
 • Ilość stron: 48
 • Format: 21.0x29.9
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,00 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,00 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

PAN PIERDZIOŁKA SPADŁ ZE STOŁKA to książeczka dla wszystkich - dla dzieci i dla dorosłych. Można się przy niej bawić, śmiać i wspominać. Giglać, przytulać, wygłupiać. "Idzie rak, nieborak, jak uszczypnie będzie znak..." Można się z niej uczyć liczyć, zapamiętywać, śpiewać... "Miała baba koguta..." Chcemy mieć wesołe dzieci - sięgnijmy po te teksty. Książeczka zawiera wyliczanki "niegrzeczne", takie, które dzieci uwielbiają powtarzać najbardziej... Pan Pierdziołka... znosi podział na rymowanki, które wypada i nie wypada powtarzać. "Wpadł pies do kuchni, i porwał mięsa ćwierć..."

Szczegóły

Tytuł: Pan Pierdziołka spadł ze stołka

Podtytuł: Powtarzanki i śpiewanki

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788377853580

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 48

Format: 21.0x29.9

Oprawa: Twarda

Waga: 0.47 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×