Podstawy zarządzania informacją

Książka

Podstawy zarządzania informacją

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe UMK
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788323130284
 • Ilość stron: 216
 • Format: 15.0x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 30,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W niniejszej publikacji chcemy zmienić dotychczasową wąską optykę postrzegania biurowości jako głównego "producenta" dokumentacji, sięgającą XIX wieku, na nowoczesną, w której biurowość spełnia inne bardzo ważne funkcje: zarządcy informacją urzędową, wskaźnika sprawności i skuteczności podmiotu, narzędzia budowania jego wizerunku, roli marketingowej.


Roman Wanda Krystyna
od 2006 roku prof. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; archiwista i historyk; w bogatym dorobku naukowym posiada publikacje z zakresu historii najnowszej, wojskowej, biografistyki, historiografii, źródłoznawstwa, archiwistyki i zarządzania dokumentacją, edycje źródeł; od kilku lat jej obszarem badawczym jest informacja i informacja archiwalna związane z działalnością dydaktyczną na unikatowym kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją.


Szczegóły

Tytuł: Podstawy zarządzania informacją

Autor: Roman Wanda Krystyna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe UMK

ISBN: 9788323130284

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 216

Format: 15.0x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.29 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Roman Wanda Krystyna (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×