Książka
 • Wydawnictwo: Albatros
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788378858201
 • Ilość stron: 272
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wilson Lewis, wzięty, dobrze prosperujący prawnik, ma siebie za przykładnego męża i ojca. Nie może zrozumieć, dlaczego stosunki z dziećmi układają mu sie coraz gorzej - aż do chwili, gdy zapomina o dwudziestej dziewiątej rocznicy ślubu. Postanawia zmienić się, biorąc przykład ze swojego teścia, który przez pięćdziesiąt lat żył w szczęśliwym związku. Trzydziesta rocznica ślubu będzie więc wyjątkowa. Tymczasem okazuje się, że jego córka postanawia wziąć ślub w tym właśnie dniu!

Szczegóły

Tytuł: Ślub

Autor: Sparks Nicholas

Wydawnictwo: Albatros

ISBN: 9788378858201

Tytuł oryginału: THE WEDDING

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Manicki Jacek

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 272

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.35 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Po przeczytaniu " Pamiętnika" niezwłocznie zabrałam się do lektury książki "Ślub" będącej kontynuacją właśnie "Pamiętnika".Osobiście uważam,że utwór ten jest raczej tylko nawiązaniem do poprzedniej książki.Jest to historia Jane,córki Noaha Calhouna i Nellie opis losów których poznaliśmy w poprzedniej książce.Zanim jednak opowiem słowo o samej książce proszę Was moi drodzy abyście zastanowili się przez chwilę,czy jesteście przykładnymi mężami,żonami, partnerami? Czy jesteście wzorowymi ojcami, matkami? Czy poświęcacie swojej rodzinie wystarczająco dużo czasu?Zapewne wielu z nas ma sobie wiele w tej kwestii do zarzucenia. No bo przecież musimy pracować, jesteśmy zabiegani.Wiele osób mimo tego,że zależy im na tej drugiej osobie przestaje się o nią starać,gdyż zdają się myśleć,że ta ich druga połówka jest im dana na zawsze, nie myśląc o tym,że czas niesie zmiany o czym przekonał się bohater powieści.Wilson Lewis,wzięty, dobrze prosperujący prawnik, uważa się za przykładnego męża i ojca. Nie może zrozumieć dlaczego jego relacje z żoną i dziećmi są coraz gorsze. Na domiar złego mężczyzna zapomina o dwudziestej dziewiątej rocznicy ślubu. Willson po tym zdarzeniu postanawia,że zrobi wszystko, by odzyskać małżonkę i jej miłość. Podejmuje starania,by się zmienić wzorując się na pięknej,romantycznej miłości teścia, pod wrażeniem i podziwem której są wszyscy członkowie rodziny. Bardzo pomagają mu rozmowy z Noahem, który nadal mieszka w domu spokojnej starości. Staruszek jest dla mężczyzny nie tylko teściem,ale przede wszystkim przyjacielem.Podczas, gdy nasz bohater stara się odzyskać Jane wydarza się coś wyjątkowego. Jedna z córek Wilsona i Jane oznajmia rodzicom,że w dniu trzydziestej rocznicy ich ślubu sama chce wziąć ślub. Przygotowania do ślubu córki budzą wspomnienia małżonków z ich wspólnej przeszłości.Czy wszystko to,co dzieje się teraz w ich życiu ślub córki,powrót do przeszłości na nowo zbliży małżeństwo do siebie?Czy Wilson odzyska uczucia żony?Książka bardzo mnie wzruszyła i wciągnęła bez reszty. Gorąco polecam ją głównie kobietom.Pamiętajcie nigdy nie jest za późno, by walczyć o miłość.Moja ocena to:10/10Pozdrawiam,Agnieszka Kaniuk 2015-06-20 11:00:19

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×