Lekkie życie Barnaby'ego Brocketa

Książka

Lekkie życie Barnaby'ego Brocketa

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788363696924
 • Ilość stron: 304
 • Format: 15.5x20.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,01 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,01 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Spójrzcie w niebo! Czy widzicie tę małą czarną kropkę, która wznosi się wyżej i wyżej To Barnaby Brocket, jedyny chłopiec na świecie, który nie podlega prawu grawitacji. Właśnie wyruszył w wielką podróż, podczas której przekona się, że nie on jeden jest inny niż wszyscy.

Pełna humoru, wzruszająca powieść o inności, normalności i wierności samemu sobie.


Szczegóły

Tytuł: Lekkie życie Barnaby'ego Brocketa

Autor: Boyne John

Wydawnictwo: Dwie Siostry

ISBN: 9788363696924

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 304

Format: 15.5x20.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.58 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wspaniała książka o życiu jego ciemnych i jasnych stronach. Wartka fabuła i niesamowite zwroty akcji. Książkę kupiłam dla syna lat 10 w ramach akcji "zachęcam do czytania" i udało się :) Polecam 2016-01-10 17:48:32


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl