Biologia Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Edycja 2002-2018 Tom 1 Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii

,

Książka

Biologia Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Edycja 2002-2018 Tom 1
Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii

,

 • Wydawnictwo: Nowa Matura
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788393094233
 • Ilość stron: 426
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2017-11-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 29,03 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 29,03 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jesteś uczniem przygotowującym się do matury z BIOLOGII by studiować medycynę (lekarski, farmacja, stomatologia, analityka medyczna, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i inne) na Uniwersytecie Medycznym, weterynarię, biotechnologię, psychologię lub inne nauki przyrodnicze. Zamierzasz skutecznie powtórzyć materiał do egzaminu... chodzisz na korepetycje z biologii... chcesz perfekcyjnie utrwalić przerabiany materiał. Jesteś nauczycielem biologii, prowadzisz zajęcia dla uczniów w klasach biolchem, masz fakultet i koło przedmiotowe, udzielasz korepetycji I zależy Ci, by Twoi uczniowie zdali maturę jak najlepiej Ta książka może w 100% pozwolić Ci spełnić wszystkie oczekiwania!!! Książka zawiera cały zakres materiału z biologii dotyczący problemów anatomii i fizjologii człowieka oraz genetyki, który należy posiąść w szkole średniej, aby właściwie przygotować się do egzaminu maturalnego a tym samym by dostać się na wymarzone studia. Zbiór (podobnie jak znane Zbiory z chemii) zawiera zadania na poziomie rozszerzonym jak też i na poziomie podstawowym.Szczegóły

Tytuł: Biologia Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Edycja 2002-2018 Tom 1

Podtytuł: Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii

Autor: Witowski Dariusz, Witowski Jan Sylwester

Wydawnictwo: Nowa Matura

ISBN: 9788393094233

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 426

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.63 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl