Dzieciom, które chciały żyć

Książka

Dzieciom, które chciały żyć

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 18,46 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 18,46 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dzieciom, które chciały żyć - Sobolewska-Bielecka Dorota

Utarło się powiedzenie niechciana ciąża. Nie zgadzam się z tym określeniem, bo od kiedy czyjekolwiek prawo do życia jest zależne od tego, czy ktoś go chce Sądzę, że każda matka, która dowiaduje się, że jest w ciąży, czuje, że nosi w sobie dziecko. Jeśli dopuszcza się aborcji wmawiając sobie, że to jeszcze nie człowiek, lecz jakaś tam tkanka ciążowa, zlepek komórek, to okłamuje samą siebie. Ten krok będzie ją kiedyś wiele kosztował.
Nie ma usprawiedliwienia dla aborcji. Niestety, dziecko nie zawsze pojawia się w odpowiednim momencie. Różnie w życiu bywa, różnie układają się losy nas, kobiet. Każdej z nas może wydawać się, że sytuacja, w której się znalazła, jest wyjątkowa. Jednak takich wyjątkowych sytuacji są tysiące.
Gdy pojawia się ciąża, ta niechciana, kobiecie usuwa się grunt pod nogami. Może zastanawia się nad aborcją sądząc, że jej sytuacja jest najgorsza z możliwych, wyjątkowa. Jednak czas płynie, wszystko wokół nas się zmienia, my same się zmieniamy.
Nigdy nie spotkałam się z wypowiedzią, by kobieta po urodzeniu niechcianego dziecka, żałowała, że go nie zabiła, że nie usunęła ciąży. Te niechciane dzieci są większą radością dla kobiet niż te wyczekiwane, bo uświadamiają im, że tak niewiele brakowało, a mogły się nie urodzić.


Szczegóły: Dzieciom, które chciały żyć - Sobolewska-Bielecka Dorota

Tytuł: Dzieciom, które chciały żyć
Autor: Sobolewska-Bielecka Dorota
Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne
ISBN: 9788325706678
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 224
Oprawa: Miękka


Recenzje: Dzieciom, które chciały żyć - Sobolewska-Bielecka Dorota

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×