Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki Pakiet

Książka

Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki
Pakiet

  • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788375067729
  • Format: 15.5x24.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 98,70 PLN
Nasza cena 66,38 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 98,70 PLN
Nasza cena 66,38 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki - Kalicińska Małgorzata

Dom nad rozlewiskiem
Czy są takie babcie i takie domy jak w tej powieści
Są. Każdy może taki dom zbudować i nadać mu taką aurę. Naturalnie to rola nas, kobiet: babć, mam, córek i wnuczek - budowanie atmosfery domu - Rodziny. Tak już jest i już! Naśladownictwo - jak najbardziej polecam.
W czasach, gdy wszystko idzie Wam ciężko, "pod górkę", kiedy czujecie się niedokołysani, zmęczeni i nostalgiczni - zajrzyjcie nad Rozlewisko. Poczujcie zapach herbaty z cytryną parzonej dla Was przez Gosię, może dostaniecie miskę rosołu i klucz do morelowego pokoju, w którym odpoczniecie... Opowiecie Waszą historię, albo posłuchacie o tym, co się dzieje nad Rozlewiskiem.

Powroty nad rozlewiskiem
Ponownie gościmy w przepełnionym ciepłem i magią domu nad rozlewiskiem. Tym razem opowieść snuje matka głównej bohaterki DOMU NAD ROZLEWISKIEM - Basia. Ukazana historia sięga początków XX wieku, przedstawia losy polskiej rodziny szlacheckiej na Mazurach. Splątane korzenie bohaterów książki - polsko-niemieckie i katolicko-ewangelickie - stanowią tło dla pełnych dramatyzmu historii miłosnych oraz codziennych wydarzeń.

Miłość nad rozlewiskiem
III część bestsellerowego cyklu, będąca kontynuacją Domu nad rozlewiskiem. Dwie narratorki: Gosia, która uważała, że zaczyna swoją nową małą stabilizację i Paula, która nieoczekiwanie zamieszkała nad rozlewiskiem, komentują rzeczywistość z własnej perspektywy. Miłość nad rozlewiskiem uświadamia, iż życie ciągle nas zaskakuje i dostarcza wielu powodów do tego, by nie bać się śmiałych decyzji, bądź do tego by trwać przy tych raz podjętych. Najważniejsze to czuć, myśleć, być kowalem własnego losu

Fikołki na trzepaku

Fikołki na trzepaku to zbiór literackich pocztówek z dzieciństwa. Zapamiętane i zatrzymane w kadrze pamięci podwórko, szkoła, wakacje i życie rodzinne. Ta pamięć jest utkana ze szczegółów - kolorów, kształtów, zapachów smaków, zdarzeń. W miarę możliwości widziana oczami, umysłem dziecka - spisywana bez komentarza mnie (autorki) dzisiejszej. Jest tu klimat domu, zwykłej podstawówki na Kępie, przyjęcia u dziadków, zapach wsi białostockiej podczas żniw i zacisze bezpiecznego podwórka, kolorowe rajstopy


Szczegóły: Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki - Kalicińska Małgorzata

Tytuł: Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki
Podtytuł: Pakiet
Autor: Kalicińska Małgorzata
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 9788375067729
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Format: 15.5x24.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 1.76 kg


Recenzje: Dom nad rozlewiskiem 1-3 / Fikołki - Kalicińska Małgorzata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×