Z jednej gliny

Książka

Z jednej gliny

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788310125927
  • Ilość stron: 336
  • Format: 13.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 31,90 PLN
Nasza cena 20,78 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 31,90 PLN
Nasza cena 20,78 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Z jednej gliny - Fabisińska Liliana

Lena, Gośka, Marta? I Nora, która organizuje zajęcia z ceramiki, choć właściwie za bardzo się na tym nie zna. Ma tylko w pełni wyposażony warsztat, w którym pracował jej zaginiony w tajemniczych okolicznościach mąż. A przecież musi jakoś zarobić na utrzymanie pięciorga dzieci po tym, jak została zupełnie sama?
Pierwsze spotkanie czterech kobiet nie należy do najbardziej udanych. Czy może być początkiem czegoś naprawdę wartościowego i trwałego?
?Z jednej gliny? to powieść o przyjaźni zrodzonej w trudnych okolicznościach, ale przez to zdolnej przezwyciężyć wszelkie przeszkody.
Przyjaźń to jedna z największych wartości w życiu. Ta powieść, lekka i mądra, po raz kolejny mi to uświadomiła. - Magdalena Różczka
Pisanie książek, bajek, artykułów, listów... Miłość... Macierzyństwo... Podróże... Gdyby zabrakło choćby jednego z tych elementów, moje życie nie byłoby kompletne. Ale gdyby zabrakło przyjaźni, po prostu nie wiedziałabym, jak żyć. To ona jest fundamentem, kotwicą, tym, co pozwala przetrwać najcięższe chwile, i w pełni rozkoszować się tymi najpiękniejszymi. Dlatego po prostu musiałam napisać tę książkę o prawdziwej przyjaźni. - Liliana Fabisińska
Liliana Fabisińska pisze od zawsze. Swoją pierwszą książkę, ?Noc w piórniku?, przechowywaną do dziś przez mamę, stworzyła jeszcze w zerówce. Przez kolejne lata zapełniała powieściami zeszyty i notesy, aż w końcu zaczęła pisać zawodowo.
Jest autorką kilkunastu książek dla nastolatek (m.in. serii ?Bezsennik?) i powieści dla dorosłych (?Arbuzowy sezon? oraz najnowszej ?Z jednej gliny?).
Pisarka ma w swoim dorobku kilka, nagrodzonych w konkursach ogólnopolskich, sztuk teatralnych dla dzieci i dla dorosłych.
Poza tym tłumaczy, głównie z języka angielskiego, redaguje, pisze do kilku miesięczników. A kiedy już wyłącza komputer... pisze nadal, tyle że listy do koleżanek z różnych stron świata. Obowiązkowo na pięknej papeterii, tradycyjnie, długopisem.
Czyta w każdej wolnej chwili. Jej największą pasją są podróże.
Ma gadającą papugę, która często przysiada na jej głowie i zerka na ekran komputera.
Z wykształcenia jest kryminologiem i pedagogiem, podyplomowo skończyła psychologię zmiany postaw i zachowań, obecnie pisze doktorat na temat bajek.


Szczegóły: Z jednej gliny - Fabisińska Liliana

Tytuł: Z jednej gliny
Autor: Fabisińska Liliana
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
Seria: BABIE LATO
ISBN: 9788310125927
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 336
Format: 13.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.3 kg


Recenzje: Z jednej gliny - Fabisińska Liliana

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×