Noc świetlików

Książka

Noc świetlików

 • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788377853283
 • Ilość stron: 432
 • Format: 13.0x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 32,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy magia wkracza do twojego życia, nic nie jest takie jak przedtem!
Paulina przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ od kilku lat jej umysł walczy z ciałem, próbując zagłodzić ją na śmierć. Jedynym życzliwym człowiekiem dla niej jest młody pielęgniarz, Błażej. Chłopak namawia Paulinę do ucieczki. Trafia ona do domu trzech braci - młodych, tajemniczych mężczyzn. Dzięki nim przenosi się do niezwykłego świata elfów żyjących wśród ludzi. Nie wie jeszcze, że jego zasady są surowe, a sprzeciwiając się im, narazi nie tylko swoje życie, ale także życie kogoś, kogo pokochała. Dziewczyna odkrywa mroczną sferę walki o władzę, o nadprzyrodzone zdolności, o miłość.
Wszystkie zawirowania sprawią, że bohaterka będzie musiała złamać zakazy, które ją dotąd więziły, by móc uratować siebie i swoich bliskich.
Noc świetlików wprowadza nas w krainę, w której nic nie jest oczywiste i przewidywalne.
Czy w każdym z nas może kryć się wielka tajemnica zmieniająca życie


Szczegóły

Tytuł: Noc świetlików

Autor: Rodzeń Elżbieta

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

ISBN: 9788377853283

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 432

Format: 13.0x19.5cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka typu paranormal romance, bardzo popularny gatunek mający wielu fanów. Historia jest ciekawa, tym razem nie wampiry, anioły, demony a elfy. Książkę dobrze się czyta, chce się wiedzieć co będzie dalej i dotrwać do końca. Autorka ma dość lekkie pióro dzięki czemu „Noc Świetlików” „połyka” się w jeden wieczór. Bohaterką jest 19 letnia Paulina, która cierpi na anoreksję – choroba jest potraktowana pobieżnie ale autorka umiejętnie przedstawia przejmującą samotność dziewczyny i brak wsparcia ze strony bliskich. Paulina przebywa w szpitalu psychiatrycznym, gdzie spotyka Błażeja- pielęgniarza, który...nie jest z tego świata, mało tego po jakimś czasie okazuje się, że historia jej rodziny skrywa wielką tajemnicę. Konstrukcja od razu kojarzy się trochę ze „Zmierzchem” . Podobnie z cyklu "ale to już było", przynajmniej dla mnie jest: zaglądanie do wspomnień, wpuszczanie do umysłu, nadprzyrodzona siła, dzielenie się energią - elementy występujące nagminnie w tego typu książkach. Powiedzmy sobie szczerze, że bez tego typu atrakcji nie byłoby tak ciekawie. Brakowało mi bardziej szczegółowego opisu świata, do którego wkracza bohaterka, struktury, zależności, charakterystyki samych elfów. Książka jest debiutem Elżbiety Rodzeń i przyznaję, że z ciekawością będę śledzić jej dalsze poczynania. W "Nocy świetlików" jest zatem zagadka, wielka miłość, strach, walka o życie i świat, który jest obok nas, o którym nigdy nie mieliśmy się dowiedzieć. Poza tym muszę napisać, że niezmiernie miło jest poczytać, że coś nie dzieje się w Los Angeles czy Londynie a w Borach Tucholskich.Lektura na miłe spędzenie wieczoru jak znalazł. 2014-05-18 12:25:37


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl