Przemiana Od nadwagi do odwagi czyli jak odnalazłam siebie

Książka

Przemiana
Od nadwagi do odwagi czyli jak odnalazłam siebie

  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788375793086
  • Ilość stron: 225
  • Format: 15.8x24.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,76 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,76 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przemiana - Johnson Tory

Tory Johnson zawsze miała nadwagę i chociaż wstydziła się swego wyglądu, nigdy nie znalazła w sobie dość siły, by to zmienić. Poskutkowało dopiero ostrzeżenie od szefowej działu informacyjnego ABC News: jeśli Tory nie schudnie, jej dalsza kariera telewizyjna może stanąć pod znakiem zapytania. Podziałało to jak grom z jasnego nieba i stało się impulsem dla przemiany. Przyniosło zrozumienie, że zmiana życia to nie tyle chęć, ile konieczność.
Przemiana rozpoczyna się od incydentu, który otwiera Tory oczy na realia i popycha ją w podróż ku wymarzonemu, chudszemu ja. Tory sporządza plan, zapisuje listę rzeczy, z których jest skłonna zrezygnować i poddaje się rygorowi samodyscypliny. Z rozbrajającą szczerością opowiada o walkach, jakie toczyła po drodze i demonach, jakie przyszło jej pokonywać. Przemiana wywraca jej życie do góry nogami: Tory staje się zdrową, szczupłą i szczęśliwszą kobietą.
Przemiana to książka dla każdego, kto pragnie zmienić swoje życie: inspiruje i daje wskazówki, jak raz na zawsze przejąć nad nim kontrolę.

To nie przypadek, że niektórzy są szczupli, a inni nie. Szczupła osoba potrafi utrzymać swój apetyt w ryzach. Zanim weźmie coś do ust, zastanowi się, czy na pewno jest głodna, czy nadeszła pora na posiłek, a być może również, czy będzie on wartościowy.
Bohaterka Przemiany po latach stosowania ?cudownych diet? odkrywa, jak wiele satysfakcji przynosi umiejętność zrezygnowania z chwilowej przyjemności na rzecz zdrowia i szczupłej sylwetki. Odzyskanie kontroli nad jedzeniem nie jest łatwe, ale możliwe do osiągnięcia, zwłaszcza jeśli masz motywację, a u boku kogoś bliskiego, kto cię wspiera. Powodzenia!

Katarzyna Koper, dziennikarka ?PANI?
Tory Johnson, współautorka porannego programu Good Morning America, pomaga kobietom w realizacji ich marzeń. Sama dokonała zaskakującej wolty w swoim życiu, stając się z najemnej pracownicy biznesmenką. Po przykrym doświadczeniu, jakim była utrata pracy, założyła dwa dochodowe przedsiębiorstwa. Teraz, po drugiej spektakularnej zmianie (udało się jej w ciągu roku schudnąć niemal 30 kilogramów), Tory chce pokazać innym, jak poprzez zmianę sposobu myślenia można urzeczywistniać swoje życiowe cele.
Autorka książki z listy bestsellerów ?New York Timesa?, stała współpracowniczka magazynu ?Success?. Mieszka w Nowym Jorku z mężem i nastoletnimi bliźniętami.


Szczegóły: Przemiana - Johnson Tory

Tytuł: Przemiana
Podtytuł: Od nadwagi do odwagi czyli jak odnalazłam siebie
Autor: Johnson Tory
Wydawnictwo: Galaktyka
ISBN: 9788375793086
Tytuł oryginału: The shift
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Otocka Beata
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 225
Format: 15.8x24.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.22 kg


Recenzje: Przemiana - Johnson Tory

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×