Cash Autobiografia

Książka

Cash
Autobiografia

  • Wydawnictwo: Czarne
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788375367645
  • Ilość stron: 336
  • Format: 14.3x22.3
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 28,16 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 28,16 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cash - Cash Johnny

Był Amerykaninem do szpiku kości, ale swoich korzeni szukał po drugiej stronie Atlantyku. Twierdził, że jego ród wywodzi się od szkockich królów Malcolma IV i Duffa, a pierwszym amerykańskim Cashem był William, żeglarz, który przewoził osadników zmierzających do Nowego Świata. Pradziadek Johnny'ego walczył zaś po stronie konfederatów w wojnie secesyjnej.
On sam dorastał na farmie. Jego rodzice zajmowali się uprawą bawełny. Johnny, zanim został gwiazdą, pracował w fabryce samochodów, prowadził nasłuch radiowy dla Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w Niemczech, był akwizytorem firmy dystrybuującej sprzęt domowy. Jednak jego przeznaczeniem była muzyka. Miał ogromne szczęście jego pierwsze płyty wydała wytwórnia, dla której nagrywali Elvis Presley, Carl Perkins, Jerry Lee Lewis, Roy Orbison i Charlie Rich. Ale wraz z rozwojem kariery zaczęły się też jego problemy z narkotykami. Mimo to udało mu się osiągnąć sukces, także komercyjny Ring of Fire to prawdziwy evergreen. Uzależnienia nie przetrwał jednak pierwszy związek.
Następne lata to przeprowadzka do Nashville, drugie małżeństwo, kolejne sukcesy zawodowe i ciągła walka z nałogami. Od upadku ratowała go żona, praca i wiara, którą otwarcie manifestował.
Kris Kristofferson napisał o Cashu: To chodząca kontradykcja, pół w nim prawdy, reszta fikcja. Na pewno jest legendą, a "Autobiografia" to jej frapujące uzupełnienie.


Szczegóły: Cash - Cash Johnny

Tytuł: Cash
Podtytuł: Autobiografia
Autor: Cash Johnny
Wydawnictwo: Czarne
ISBN: 9788375367645
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 336
Format: 14.3x22.3
Oprawa: Twarda
Waga: 0.49 kg


Recenzje: Cash - Cash Johnny

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Cash - Cash Johnny