Messi Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem

Książka

Messi
Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788328103689
 • Ilość stron: 192
 • Format: 17.5x24.5cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,26 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,26 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zna go cały świat. Ale czy wiecie, jak wygląda rodzinne miasto Messiego Z kim grał w piłkę jako dziecko Jak wygląda życie w słynnej szkółce piłkarskiej La Masia, w której trenował W tym niezbędniku każdego prawdziwego fana piłki nożnej znajdziecie wiele nieznanych faktów i anegdot z życia Messiego, a także fantastyczne zdjęcia, łamigłówki i grafiki ilustrujące najważniejsze gole strzelone przez mistrza.

Szczegóły

Tytuł: Messi

Podtytuł: Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem

Autor: Zółtowska-Darska Yvette

Wydawnictwo: Egmont

ISBN: 9788328103689

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 192

Format: 17.5x24.5cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.52 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl