Plastusiowy pamiętnik

Książka

Plastusiowy pamiętnik

 • Wydawnictwo: Siedmioróg
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788377912959
 • Ilość stron: 112
 • Format: 14.8x21.0cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 17,51 PLN
Nasza cena 10,13 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,51 PLN
Nasza cena 10,13 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niezwykle kolorowe i nowatorskie pod względem edytorskim wydanie - czyli zupełnie nowa aranżacja i nowoczesny projekt graficzny - odróżniają tę edycję od wszystkich dotychczasowych. Barwne i pełne życia ilustracje oraz dynamiczny układ tekstu wydobywają z dobrze wszystkim znanego utworu nowe treści.

Szczegóły

Tytuł: Plastusiowy pamiętnik

Autor: Kownacka Maria

Wydawnictwo: Siedmioróg

ISBN: 9788377912959

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 112

Format: 14.8x21.0cm

Oprawa: broszurowa

Waga: 0.145 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tej książki rekomendować chyba nie trzeba, bo kto z nas, dorosłych nie pamięta Tosi i plastelinowego bardzo sympatycznego ludka? Mimo to polecam odświeżoną kolorowymi ilustracjami książeczkę o szkolnych przygodach Tosi i małego Plastusia. 2018-03-08 19:14:38


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×