Boski kompas Jak chwile, gdy Bóg mruga, wyznaczają kierunek życia

Książka

Boski kompas
Jak chwile, gdy Bóg mruga, wyznaczają kierunek życia

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788363965020
 • Ilość stron: 280
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 39,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gdy coś nas w życiu spotyka, zastanawiamy się czasem: czyżby to był przypadek lub zwykły zbieg okoliczności? Squire Rushnell ? autor Boskiego kompasu ? jest innego zdania. Niczym artysta maluje w swojej najnowszej książce mnóstwo chwil w życiu, do których doszło dzięki wykorzystaniu tak zwanego boskiego kompasu. Pomiędzy kolejne strony wplata zajmujące opowieści z życia wzięte, stawiając sobie za cel zainspirowanie czytelników do ujrzenia dłoni "Nawigatora", który kieruje pozornie nic nieznaczącymi okolicznościami.
Uwierz, że za pomocą odpowiedniej rozmowy z Wyższą Siłą możesz odwrócić bieg wydarzeń, ustrzec się ? lub swoich bliskich ? przed chorobą, a także spełnić swoje najskrytsze marzenia. Głos dobywający się z Boskiego kompasu sprawi, że dotrzesz do miejsca, w którym wszystko, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmieni się na lepsze.
Boski kompas oferuje zupełnie nowy paradygmat zrozumienia tajemniczych więzi łączących nie tylko ludzi i przydarzające im się zdarzenia, ale także wyzwania, przed którymi stają, oraz ich rozwiązania. Ta książka to swego rodzaju ?dobra wiadomość? przesyłana wszystkim tym, którzy potrzebują w życiu swoistego ukierunkowania.
Dzięki tej wciągającej lekturze uwierzysz, że wszystkie zdarzenia dziejące się w twoim życiu są niczym doskonale zgrane instrumenty w orkiestrze, i w końcu się przekonasz, iż nad wszystkim czuwa wszechmocny i potężny Nawigator.
Wyznacz własny kurs życia i podążaj drogą całkowitego spełnienia!


Szczegóły

Tytuł: Boski kompas

Podtytuł: Jak chwile, gdy Bóg mruga, wyznaczają kierunek życia

Autor: Rushnell Squire

Wydawnictwo: Illuminatio

ISBN: 9788363965020

Tytuł oryginału: Divine Alignment. How GodWink Moments Guide Your Journey

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Oślizło Ryszard

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 280

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.278 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×