Pan Maluśkiewicz i wieloryb

Książka

Pan Maluśkiewicz i wieloryb

 • Wydawnictwo: Skrzat
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788379150465
 • Ilość stron: 10
 • Format: 20.0x19.0 cm
 • Oprawa: sztywnostronicowa
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 7,90 PLN
Nasza cena 5,36 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 7,90 PLN
Nasza cena 5,36 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klasyka polskiej poezji dziecięcej – urocze wierszyki Juliana Tuwima dla najmłodszych z bajecznie kolorowymi rysunkami Kazimierza Wasilewskiego. Książki sztywnostronicowe znakomicie sprawdzają się w rączkach najmłodszych wielbicieli poety. Nie do zaczytania!

Szczegóły

Tytuł: Pan Maluśkiewicz i wieloryb

Autor: Tuwim Julian

Wydawnictwo: Skrzat

Seria: Bajki dla malucha. Klasyka

ISBN: 9788379150465

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 10

Format: 20.0x19.0 cm

Oprawa: sztywnostronicowa

Waga: 0.14 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×