Włoski Fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne

Fiszki

Włoski Fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne

 • Producent: Edgard
 • Rok produkcji: 2014
 • ISBN: 9788377884027
 • Ilość stron: 500
 • Format: 09.0x16.0cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,06 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 20,06 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Włoski fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne to wyjątkowy zestaw 500 ponumerowanych fiszek oraz kolorowych przegródek. Uzupełnieniem zestawu jest program multimedialny oraz nagrania mp3 do pobrania. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować najczęściej używane w języku włoskim zwroty i poznać ich użycie z zdaniach. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 16 grup tematycznych. Program Aktywny Trening z ćwiczeniami umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke można sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek, a rozwiązując testy aktywnie sprawdzić stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalić znajomość słownictwa. Dzięki nauce z fiszkami: - poznasz 500 najpopularniejszych słów, wyrażeń i zwrotów wraz z tłumaczeniami, - utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście przykładowe zdania, - szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z 16 grup tematycznych, - przećwiczysz właściwą wymowę z nagraniami mp3 oraz stworzysz własną playlistę, - sprawdzisz swoje postępy w nauce z ćwiczeniami testowymi, - możesz ćwiczyć język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Szczegóły

Tytuł: Włoski Fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne

Producent: Edgard

ISBN: 9788377884027

Języki: polski, włoski

Rok produkcji: 2014

Ilość stron: 500

Format: 09.0x16.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.396 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×