Myśli ks. Aleksandra Woźnego na każdy dzień lipiec

Myśli ks. Aleksandra Woźnego na każdy dzień lipiec

 • Producent: Kontekst
 • Rok produkcji: 2014
 • ISBN: 9788362564583
 • Ilość stron: 40
 • Format: 100 x 150 mm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 4,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 4,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×Człowiek nie byłby w stanie o własnych siłach przywrócić zburzonego grzechem porządku. Wyzwolenie może przyjść tylko ze strony Boga. On sam, jako miłosierny Ojciec interweniuje w ludzkie życie, jednakże nie reaguje na grzech wybuchem gniewu czy karą. Prowadzi człowieka swoimi drogami, dając mu doświadczenie wolności, aby mógł zerwać z grzechem. Bóg czeka i proponuje zmiłowanie, a gdy człowiek tylko uzna swój grzech i prosi o przebaczenie, pierwszy się zniża do człowieka. Tam gdzie wzmaga się grzech tam jeszcze bardziej rozlewa się łaska (por. Rz 5,20).


Autorem tej serii wydawniczej jest ks. dr Wojciech Mueller – postulator procesu beatyfikacyjnego ks. Aleksandra Woźnego w Archidiecezji Poznańskiej.


 Szczegóły

Tytuł: Myśli ks. Aleksandra Woźnego na każdy dzień lipiec

Autor: Ks. Wojciech Mueller

Producent: Kontekst

ISBN: 9788362564583

ISSN: 9788362564583

Rok produkcji: 2014

Ilość stron: 40

Format: 100 x 150 mm

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×