Projektowanie konstrukcji żelbetowych

Książka

Projektowanie konstrukcji żelbetowych

 • Wydawnictwo: Arkady
 • Rok wydania: 2003
 • ISBN: 9788321341705
 • Ilość stron: 552
 • Format: 17.0x24.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 84,00 PLN
Nasza cena 77,67 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 84,00 PLN
Nasza cena 77,67 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W książce omówiono stosowane obecnie w Europie i w Polsce metody projektowania elementów konstrukcyjnych i wybranych ustrojów żelbetowych. W rozważaniach teoretycznych i obliczeniach za punkt wyjścia przyjęto postanowienia Eurokodu 2 i zalecenia zawarte w zharmonizowanej z nim Pn-B-03264 : 1999. W pracy zamieszczono liczne przykłady liczbowe, w których ukazano, jak praktycznie wdrażać przedstawione metody. Książka przeznaczona jest dla studentów wydziałów budowlanych wyższych uczelni technicznych oraz inżynierów projektantów konstrukcji betonowych.

Szczegóły

Tytuł: Projektowanie konstrukcji żelbetowych

Autor: Łapko Andrzej

Wydawnictwo: Arkady

ISBN: 9788321341705

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 552

Format: 17.0x24.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.999 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Łapko Andrzej (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl