Praktyczna kosmetologia krok po kroku Kosmetologia twarzy

, ,

Książka

Praktyczna kosmetologia krok po kroku
Kosmetologia twarzy

, ,

 • Wydawnictwo: PZWL
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788320047639
 • Ilość stron: 168
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 89,00 PLN
Nasza cena 79,82 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 89,00 PLN
Nasza cena 79,82 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka wypełnia lukę na rynku wydawniczym publikacji z dziedziny kosmetologii praktycznej. Stanowi udaną, nowoczesną i praktycznie ujętą próbę holistycznego podejścia do tematyki zdrowia i urody. Autorki omawiają powszechnie spotykane wady i nieprawidłowości skóry, najnowocześniejsze technologie stosowane do ich zwalczania przez profesjonalnych kosmetologów i kosmetyczki, metody zapobiegania objawom. Odbiorcami tej publikacji są zarówno lekarze i kosmetyczki, jak też wszyscy, którzy zdają sobie sprawę, że poprzez właściwe pielęgnowanie i upiększanie skóry prowadzi droga do zdrowia, urody i powodzenia w życiu.

Szczegóły

Tytuł: Praktyczna kosmetologia krok po kroku

Podtytuł: Kosmetologia twarzy

Autor: Kamińska Anna, Jabłońska Katarzyna, Drobnik Anna

Wydawnictwo: PZWL

ISBN: 9788320047639

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 168

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.415 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kamińska Anna, Jabłońska Katarzyna, Drobnik Anna (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl