Mistrz GETRIKO

Akcesoria

Mistrz GETRIKO

  • Producent: Epideixis
  • EAN: 5900238764673
  • Format: 15.5x15.5cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 31,56 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 31,56 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mistrz GETRIKO

Mistrz GETRIKO to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 8. roku życia. W może w nią grać od 1 do 6 osób. Gra polega na manipulowaniu i układaniu kolorowych trójkątów w taki sposób, żeby otrzymać wzór (witraż) zgodny z wylosowaną kartą, przy czym każdy z graczy ma inną kartę i zmierza do ułożenia innego wzoru.
Celem gry jest ćwiczenie spostrzegania i tzw. myślenia kombinatorycznego. Wielokrotne obracanie trójkątów prowadzi bowiem do gromadzenia doświadczeń, które stanowią podstawę kształtowania orientacji przestrzennej, intuicji geometrycznej i wyobraźni. Uczy planowania swoich ruchów i przewidywania ruchów przeciwnika.
Słowo ?GETRIKO? jest utworzone z połączenia sylab: GE ? tzn. geometryczna, TRI ? tzn. oparta na trójkątach, KO ? tzn. kombinatoryka. Oznacza to, że Mistrz Getriko to mistrz kombinatoryki opartej na trójkątach.
Gra Mistrz GETRIKO może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim pomocą edukacyjną służącą rozwojowi dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Opakowanie zawiera: 48 wzorów, 7 kolorowych trójkątów równobocznych, instrukcję.

Autorem pomysłu gry jest dr Jan Amos Jelinek, Katedra Pedagogiki Małego Dziecka, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie


Szczegóły: Mistrz GETRIKO

Nazwa: Mistrz GETRIKO
Producent: Epideixis
Kod paskowy: 5900238764673
Języki: polski
Format: 15.5x15.5cm
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Waga: 0.21 kg


Recenzje: Mistrz GETRIKO

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×