InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor

Książka

InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor

  • Wydawnictwo: Helion
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788324697175
  • Ilość stron: 216
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 25,98 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 25,98 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor - Ptak Marek

Nowy sposób na zarządzanie przedsiębiorstwem

Premiera programów do zarządzania przedsiębiorstwem z linii InsERT nexo miała miejsce w marcu 2014 roku. W skład tego pakietu weszły: Subiekt nexo (zarządzanie sprzedażą), Rewizor nexo (uproszczona księgowość) i Rachmistrz nexo (pełna księgowość). Są to następcy programów InsERT GT i choć napisane zupełnie od nowa, zapewniają możliwość migracji danych z GT do nexo. Nie ma zatem problemu z płynnym przejściem ze starszych wersji programów firmy InsERT do nowych. Warto zdecydować się na taki ruch, ponieważ linia nexo oferuje wiele innowacyjnych funkcjonalności.

Poszczególne programy, łatwe w obsłudze oraz wyposażone w przejrzysty interfejs, można zintegrować w jeden multiprogram, a dostęp do wszelkich informacji odbywa się bez potrzeby uruchamiania oddzielnie każdego z nich. Dokumenty z Subiekta nexo mogą być przesyłane drogą elektroniczną do Rewizora nexo lub Rachmistrza nexo zainstalowanych w biurze rachunkowym lub innym oddziale przedsiębiorstwa. Użytkownicy InsERT nexo mają również dostęp do usługi bankowości online, a urządzenia mobilne pozwalają na zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych.

Niniejszy poradnik ma za zadanie ułatwić rozpoczęcie pracy z linią programów InsERT nexo. Przeznaczony jest zarówno dla osób, które pracowały wcześniej z linią GT, jak i dla całkiem nowych użytkowników.


Szczegóły: InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor - Ptak Marek

Tytuł: InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor
Autor: Ptak Marek
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324697175
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 216
Oprawa: Miękka


Recenzje: InsERT nexo: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor - Ptak Marek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×