Praktyczna improwizacja Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

,

Książka

Praktyczna improwizacja
Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

,

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788324697472
 • Ilość stron: 208
 • Format: 14.5x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 24,75 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 24,75 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nie daj się zaskoczyć improwizuj!

- Poznaj techniki skutecznej improwizacji
- Nabierz swobody w nowych sytuacjach
- Naucz się szybko podejmować decyzje

Szekspir powiedział kiedyś: Świat jest teatrem, aktorami ludzie. Mimo upływu 400 lat stwierdzenie to jest nadal bardzo aktualne. Codziennie stajemy na scenie naszego życia i niczym aktorzy odgrywamy różne role, z tą jednak różnicą, że nie jest nam wcześniej dane poznać swoich kwestii. Improwizujemy więc, starając się wypaść jak najlepiej. Nasz wysiłek niejednokrotnie okupiony jest stresem i napięciem, a wcale nie musi tak być. Aby oddzielić się od tremy i zdenerwowania kurtyną luzu, wystarczy poznać i opanować tajniki sztuki improwizacji. Umiejętność niezaplanowanego reagowania na różne sytuacje sprawi, że poczujemy się swobodniej w kontaktach z innymi ludźmi, nabierzemy elastyczności i łatwiej nam będzie dogadywać się z otoczeniem. Prawda, że warto spróbować

Improwizacja to umiejętność dość złożona. Składają się na nią m.in. techniki umiejętnego słuchania i obserwowania, zdolność do odpuszczania kontroli czy stała gotowość do podejmowania błyskawicznych decyzji. Wiedzę o tym, czym jest improwizacja i jak krok po kroku się jej nauczyć można zdobyć dzięki książce Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia. Bazując na swoich doświadczeniach oraz wiedzy zdobytej u źródeł (brytyjskie publikacje Keitha Johnstonea), jej autorzy wprowadzają nas w świat improwizacji, dbając jednocześnie o to, aby czytelnik nie pogubił się w zawiłościach tej skomplikowanej dziedziny. Publikacja składa się z obszernej części teoretycznej oraz zestawu praktycznych gier improwizacyjnych, które pozwolą sprawdzić, jak teoria sprawdza się w praktyce.

- Czym jest, a czym na pewno nie jest improwizacja
- Trzy sposoby nauki improwizacji
- Jak porzucić kontrolę i dać sobie prawo do błędów
- Akceptacja i blokowanie komunikacji
- Improwizacja w życiu osobistym
- Improwizacja w pracy

Uwolnij swoją spontaniczną energię! Poznaj reguły improwizacji!


Szczegóły

Tytuł: Praktyczna improwizacja

Podtytuł: Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Autor: Mącznik Michał, Król Artur

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788324697472

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 208

Format: 14.5x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.256 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Mącznik Michał, Król Artur (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×