Modlitewnik dla dzieci 42 kolorowanki ze Świętym Janem Pawłem II

Książka

Modlitewnik dla dzieci
42 kolorowanki ze Świętym Janem Pawłem II

 • Wydawnictwo: Sfinks
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788363624583
 • Ilość stron: 96
 • Format: 20.4x14.1cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 -3 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 13,08 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 13,08 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niniejszy modlitewnik może stanowić niezbędną pomoc dla rodziców wprowadzających swoje dzieci w wiarę chrześcijańską. Przedstawia najważniejsze i najpopularniejsze modlitwy odmawiane przez dzieci. W pierwszym rozdziale zatytułowanym Modlitwa przedszkolaka przedstawiamy proste, krótkie modlitewne wierszyki, które z pewnością każdy z nas zna z dzieciństwa. Drugi rozdział pt. Z modlitwą do szkoły poświęcony został modlitwom odmawianym przez starsze dzieci. Tu znajdują się najważniejsze dla każdego chrześcijanina: Modlitwa Pańska, Pozdrowienie anielskie, Wyznanie wiary. Uzupełniają je modlitwy przydatne w różnych okolicznościach życia np. modlitwy przed i po nauce, modlitwy przy posiłkach. W trzecim rozdziale umieszczony został katechizm, dzięki któremu dzieci mogą przygotować się do Pierwszej Komunii Świętej. Innowacyjnym pomysłem jest zamieszczenie obok modlitw obrazków-kolorowanek, ilustrujących życie i nauczanie Świętego Jana Pawła II. Tym samym książka ucząc modlitwy, promuje także postawę oraz wartości, jakie przekazywał Papież-Polak. Publikacja wzbogacona została o szatę graficzną atrakcyjną dla młodego czytelnika. Dzięki poręcznemu formatowi książeczka idealnie pasuje do dłoni dziecka i może mu towarzyszyć w szkole, domu, kościele i w podróży. W książce czeka też niespodzianka: zawieszka Anioł Stróż dziecka, który może ozdobić dziecięcy pokoik lub kącik zabaw. Zawieszka ta została poświęcona na Jasnej Górze w Częstochowie. Naszą publikacją pragniemy wskrzesić i podtrzymywać ogień żarliwej modlitwy w sercach najmłodszych wiernych.


Książka pod patronatem czytam.pl.Szczegóły

Tytuł: Modlitewnik dla dzieci

Podtytuł: 42 kolorowanki ze Świętym Janem Pawłem II

Autor: Praca Zbiorowa

Wydawnictwo: Sfinks

ISBN: 9788363624583

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 96

Format: 20.4x14.1cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.26 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bardzo poręczne wydanie, przemyślane pod względem edytorskim, atrakcyjne dla dziecka dzięki zabawie w kolorowanie ale przy mniejszych dzieciach trzeba uważać, żeby zamysł artystyczny nie ogarnął części z tekstem. Bardzo pomocna zakładka-tasiemka. Modlitewnik można wykorzystać na wiele sposobów, nie tylko do nauki modlitw ale też do opowieści o świętych, rozmowach o Janie Pawle II (niektóre kolorowanki przedstawiają obrazy z wizyt Papieża w innych krajach). Osobiście najbardziej lubię część dla przedszkolaków bo są tam wszystkie modlitwy z mojego dzieciństwa. Polecam wszystkim, świetny prezent dla każdego malucha. 2014-10-02 11:04:20

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl