Kolekcja przedszkolaka Zestaw kart pracy Wychowanie przedszkolne

Książka

Kolekcja przedszkolaka Zestaw kart pracy
Wychowanie przedszkolne

 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Rok wydania: 2014
 • Format: 20.5x28.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 91,50 PLN
Nasza cena 83,98 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 91,50 PLN
Nasza cena 83,98 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Karty pracy to praktyczny i pomysłowy materiał dydaktyczny ułatwiający codzienną pracę z pięciolatkami. Nauczyciel ma do dyspozycji 56 kart na każdy tydzień roku szkolnego. Służą one do utrwalania wiedzy zdobytej podczas zajęć dydaktycznych i doskonalenia umiejętności, przy czym w przypadku pakietu Pięciolatki + szczególny nacisk położono na przygotowanie do czytania, pisania i liczenia. Ćwiczenia na kartach pracy są urozmaicone zarówno pod względem formy, jak i stopnia trudności, co umożliwia skuteczną indywidualizację pracy. Nie bez znaczenia jest też przyjazna szata graficzna, która zachęca i inspiruje dzieci do działania.

W zafoliowanym pakiecie znajdują się:
Kolekcja przedszkolaka karty pracy cz. 1-4
Kolekcja przedszkolaka mój zeszyt


Szczegóły

Tytuł: Kolekcja przedszkolaka Zestaw kart pracy

Podtytuł: Wychowanie przedszkolne

Wydawnictwo: Nowa Era

Seria: KOLEKCJA PRZEDSZKOLAKA

Kod paskowy: 5901812325747

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Format: 20.5x28.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.11 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl