Mądre odchudzanie

Książka

Mądre odchudzanie

 • Wydawnictwo: AWM Agencja Wydawnicza
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788372509222
 • Ilość stron: 120
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 9,66 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 9,66 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak skutecznie schudnąć i zachować ładną sylwetkę Jak uniknąć efektu jo-jo Co to znaczy zdrowe odżywianie W książce czytelnik znajdzie odpowiedzi na te i inne pytania, a także przepisy na skuteczne diety, program ćwiczeń odchudzająco-wzmacniających i porady na temat pielęgnacji ciała podczas odchudzania.

RECEPTURY NATURY

NOWA SERIA dr GÓRNICKIEJ!

Dr Jadwiga Górnicka powraca z serią książek o zdrowym trybie życia. Przedstawia proste, skuteczne metody zapobiegania chorobom, dzięki którym dożyjemy długich lat w zdrowiu i pełni sił. Tradycyjnie autorka sięga po naturalne środki: zioła i inne rośliny, produkty pszczele, oleje, glinkę itp. Opisuje skuteczne masaże shiatsu i akupresurę. Przedstawia też własne zdanie jako wybitnego lekarza naturalisty i chorób wewnętrznych na temat nowych trendów w medycynie naturalnej.


Szczegóły

Tytuł: Mądre odchudzanie

Autor: Górnicka Jadwiga

Wydawnictwo: AWM Agencja Wydawnicza

Seria: RECEPTURY NATURY

ISBN: 9788372509222

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 120

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.276 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×