Opowiem ci mroczną historię Zbiór opowiadań grozy

Książka

Opowiem ci mroczną historię
Zbiór opowiadań grozy

 • Wydawnictwo: Videograf
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788378353430
 • Ilość stron: 328
 • Format: 13.5x21.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,43 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,43 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwszy zbiór krótszych tekstów jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy grozy. W publikacji można znaleźć opowiadania, które czytelnicy mogli poznać już wcześniej - jak choćby nominowane do Nagrody Zajdla "Ostatni telefon" i "Spójrz na to z drugiej strony" czy tytułowe "Opowiem ci mroczną historię", opublikowane wcześniej w jednej z polskich antologii grozy oraz za granicą. Zbiór zawiera też teksty nigdzie wcześniej niepublikowane, jak chociażby utwór "Nika", w którym Stefan Darda mierzy się ze znaną ze słowiańskiej mitologii postacią wampira, czy opowiadanie "Pierwsza z kolei" - poruszający formą i przerażający realizmem tekst niezawierający wątków fantastycznych.

Szczegóły

Tytuł: Opowiem ci mroczną historię

Podtytuł: Zbiór opowiadań grozy

Autor: Darda Stefan

Wydawnictwo: Videograf

ISBN: 9788378353430

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 328

Format: 13.5x21.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.35 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Stefan Darda - od jakiegoś czasu dla mnie mistrz polskiej powieści grozy. Kiedyś uwielbiałam Kinga, dziś chętniej sięgam po książki Dardy i ubolewam, że zakupiłam już i przeczytałam wszystkie. Co więcej - w odróżnieniu od wielu autorów (np. mój ukochany Simon Beckett), nie powiela jednego schematu, który powoduje, że czytelnik jest w stanie przewidzieć ciąg dalszy akcji.Książka "Opowiem..." jest zbiorem świetnie napisanych historii, po których - zanim wróci się do rzeczywistości - dobrze jest posiedzieć w ciszy, pozwolić sercu wyrównać rytm pracy. Nie są tak straszne, żeby bać się po nich zasnąć, ale pozostawiają zdrowy niepokój. Po przeczytaniu jednej, nie da się odłożyć książki bez zerknięcia na kolejną... i tak do końca stron. Wydania Videografu są piękne, cieszą oko, fantastycznie wyglądają na półce. Polecam zakupić dla siebie lub na prezent. 2016-11-21 15:56:01


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×