Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack

,

Książka

Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack

,

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 81,90 PLN
Nasza cena 67,81 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 81,90 PLN
Nasza cena 67,81 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack - Lindsay Clandfield, Rebecca Robb Benne

Global to nowy, sześciopoziomowy kurs dla dorosłych, który ucząc języka, jednocześnie poszerza intelektualne horyzonty uczniów. Zamiast popularnych tematów zaczerpniętych z popkultury i rozrywki w serii znalazły się ambitne teksty dotyczące różnych dziedzin nauki, współczesnej literatury, a także nowinki ze świata techniki i nauki. Dzięki temu uczniowie mogą doskonalić umiejętności językowe równolegle z rozwojem swoich zainteresowań. Zastosowanie autentycznych nagrań różnych odmian języka używanych na całym świecie pozwala skutecznie przygotować się do posługiwania się angielskim w środowisku globalnym. Wiele interaktywnych komponentów w przyjaznych formatach plików pozostawia uczniom wybór najdogodniejszej formy, miejsca i czasu do nauki.

Warto wiedzieć:
• Dzięki tematyce tekstów, czerpiących z kultury i nauki, dorośli uczniowie poszerzają swoje zainteresowania równolegle z doskonaleniem umiejętności językowych.
• Global przygotowuje do komunikacji w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski umożliwia porozumiewanie się z ludźmi innych narodowości.
• Dodatkowe artykuły o języku napisane przez światowej sławy językoznawcę, prof. Davida Crystala, są źródłem ciekawych informacji i pozwalają na doskonalenie umiejętności czytania w języku angielskim.
• Zeszyt ćwiczeń w formie elektronicznej zawiera ścieżki audio i wideo w przyjaznym formacie MP3, dzięki czemu pracę domową zgraną na odtwarzacz MP3 lub iPod można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Uwaga! Przed instalacją płyty Global e-workbook zalecamy zapoznanie się z wymaganiami technicznymi potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania. Informację w języku angielskim znajdą Państwo na wewnętrznej stronie okładki instrukcji dołączonej do płyty, w języku polskim - poniżej


Szczegóły: Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack - Lindsay Clandfield, Rebecca Robb Benne

Tytuł: Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack
Autor: Lindsay Clandfield, Rebecca Robb Benne
Wydawnictwo: Macmillan
Seria: Global
Kod paskowy: 9780230033214
Języki: Angielski


Recenzje: Global Upper-Intermediate SB+ eWorkbook Pack - Lindsay Clandfield, Rebecca Robb Benne

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: