Objectif Express 2 przewodnik metodyczny

,

Książka

Objectif Express 2 przewodnik metodyczny

,

  • Wydawnictwo: Hachette
  • Rok wydania: 2009
  • EAN: 9782011555113
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 95,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 95,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Objectif Express 2 to seria dla osób, które osiągnęły już poziom A1/A2 i chcę kontynuować naukę j. francuskiego. Przewodnik metodyczny zawiera pełen opis strategii nauczania i porady prowadzenia lekcji. Dla każdego rozdziału przedstawiono: cele funkcjonalne i zakładane kompetencje językowe, wskazówki do prowadzenia lekcji, klucz odpowiedzi do ćwiczeń, transkrypcję nagrań. Podręcznik dla nauczyciela zawiera również testy ""Fiche-bilan""."Szczegóły

Tytuł: Objectif Express 2 przewodnik metodyczny

Autor: Anne-Lyse Dubois, Béatrice Tauzin

Wydawnictwo: Hachette

Seria: Objectif Express

Kod paskowy: 9782011555113

Języki: Francuski

Rok wydania: 2009

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×