Książka
  • Wydawnictwo: ELI
  • EAN: 9788853602312
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 87,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 87,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Caffè Italia 3 (livello intermedio-superiore) libro dello studente con esercizi - część trzecia trzypoziomowego kursu języka włoskiego Caffè Italia przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych.

Kurs Caffè Italia dzięki spiralnej budowie pozwala na harmonijne rozwijanie umiejętności językowych opisanych w Quadro Comune Europeo di Riferimento, oferując osobie uczącej się konkretne zadania do wykonania jako praktyczną realizację podejścia zadaniowego w dydaktyce oraz motywując uczniów do świadomego i pełnego zaangażowania w naukę języka włoskiego.

Podręcznik składa się z dwóch części: w części pierwszej znajduje się 10 obszernych jednostek lekcyjnych ukierunkowanych na poznawanie funkcji komunikacyjnych i gramatycznych oraz słownictwa języka włoskiego w oparciu o prezentowane autentyczne dialogi, artykuły oraz sytuacje z życia codziennego z uwzględnieniem aspektów kulturowo-cywilizacyjnych współczesnych Włoch. Druga część książki składa się z ćwiczeń powtórkowych (po 5 stron ćwiczeń do każdej jednostki lekcyjnej), ćwiczeń na zrozumienie tekstu, rozwiązań do ćwiczeń, stron ułatwiających dokonywanie samooceny nabytych umiejętności i kompetencji językowych, sugestii i porad dotyczących nauki języka włoskiego w grupie, transkrypcji fonetycznych dialogów i czytanek znajdujących się na płytach CD, suplementu gramatycznego przedstawiającego w formie reguł i tabel poszczególne zagadnienia gramatyczne pojawiające się w kolejnych jednostkach lekcyjnych, oraz glosariusza ze słówkami i wyrażeniami z poszczególnych jednostek lekcyjnych.

Podręcznik opracowany w oparciu o kryteria Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego (Quadro Comune Europeo di Riferimento)

Podręcznik zawiera materiał dydaktyczny przewidziany na około 120 godzin nauki (80 godzin nauki w klasie i 40 godzin pracy samodzielnej).Szczegóły

Tytuł: Caffe Italia 3 podręcznik

Autor: Nazzarena Cozzi, Francesco Federico, Adriana Tancorre

Wydawnictwo: ELI

Seria: Caffe Italia

Kod paskowy: 9788853602312

Języki: Włoski

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×