YDP Zestaw Reward + Słownik Collins

Książka

YDP Zestaw Reward + Słownik Collins

  • Wydawnictwo: YDP
  • EAN: 5901828991455
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 59,30 PLN
Nasza cena 53,90 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 59,30 PLN
Nasza cena 53,90 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: YDP Zestaw Reward + Słownik Collins

Pakiet z którym można zacząć naukę języka angielskiego. Słownik polsko-angielski Collinsa wraz z czteropoziomowym kursem języka angielskiego EuroPlus+ Reward w cenie kursu!


Nowoczesny multimedialny program do nauki języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Bogaty materiał przygotowany został na podstawie jednego z najlepszych podręczników do angielskiego – Reward, wydawnictwa Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. W połączeniu z łatwą w obsłudze, multimedialną aplikacją tworzy on doskonały system edukacyjny, gwarantujący naukę na najwyższym poziomie. Dzięki przygotowaniu doskonałych dialogów oraz filmów wideo nauka staje się łatwiejsza, a zaawansowany system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM pozwala z łatwością opanować angielską wymowę. Kurs językowy zapewnia bardzo dobre przygotowanie do egzaminu First Certificate in English (FCE).

Angielsko-polski/polsko-angielski słownik Collinsa dla młodzieży i dorosłych, to nowoczesny, multimedialny program opracowany w oparciu o dwujęzyczny słownik pod redakcją prof. dr hab. Jacka Fisiaka. Program zawiera 80.000 haseł, ponad 120.000 znaczeń i prezentuje obecny stan mówionego i pisanego języka angielskiego. Ponadto obejmuje tysiące idiomów, utartych fraz, wyrażeń z języka potocznego oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Słownik posiada dwa interfejsy – standardowy i graficzny – oraz współpracuje z edytorami tekstu w środowisku Windows.

Słownictwo angielskie
Program zawiera obszerne słownictwo, które pomaga użytkownikowi zrozumieć język gazet, czasopism i współczesnej literatury angielskiej. Uwzględnia w szerokim zakresie współczesne słownictwo biznesu i elektroniki biurowej oraz powszechnie stosowane angielskie skróty i akronimy. Słownik określa wartości stylistyczne i poziomy użycia prezentowanych haseł.

Funkcjonalność
Aplikacja słownika jest łatwa w obsłudze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna. Zapewnia wszystkie niezbędne mechanizmy do szybkiego wyszukiwania haseł. Jednym z elementów wyróżniających ją od innych słowników jest moduł testujący, który pozwala na sprawdzanie znajomości wyszukiwanych uprzednio haseł.


Szczegóły: YDP Zestaw Reward + Słownik Collins

Nazwa: YDP Zestaw Reward + Słownik Collins
Wydawnictwo: YDP
Seria: EuroPlus+
Kod paskowy: 5901828991455
Kategoria: Podręczniki
Języki: Angielski


Recenzje: YDP Zestaw Reward + Słownik Collins

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: