YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Książka

YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

  • Wydawnictwo: YDP
  • EAN: 5901828991462
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 83,50 PLN
Nasza cena 75,89 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 83,50 PLN
Nasza cena 75,89 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Pakiet z którym można zacząć naukę języka niemieckiego. Słownik polsko-niemiecki Langenscheidt wraz z kursem języka niemieckiego EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch jedynie za cenę kursu!

EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch to nowoczesny i wygodny w obsłudze interaktywny program do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych. Bogaty materiał kursu przygotowano na podstawie podręcznika Sprachkurs Deutsch wydawnictwa Moritz Dieterweg. Dzięki specjalnym programom narzędziowym i różnorodnym ćwiczeniom, nauka gramatyki oraz słownictwa przebiega łatwo i skutecznie. Setki doskonałych dialogów oraz filmów wideo, zrealizowanych specjalnie na potrzeby programu, ułatwiają naukę, a zaawansowany system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM pozwala z łatwością opanować niemiecką wymowę. Profesjonalnie opracowany materiał dydaktyczny kursu w połączeniu z funkcjonalną, multimedialną aplikacją tworzą system edukacyjny zapewniający wyjątkowo skuteczną i pasjonującą naukę języka niemieckiego. Program zapewnia bardzo dobre przygotowanie do egzaminu Zertifikat Deutsch als Fremdsprache.

Słownik polsko-niemiecki/niemiecko-polski Langenscheidta to multimedialny program dla młodzieży i dorosłych, przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie największego wydawcy słowników dwujęzycznych w Niemczech. Składa się z 80.000 haseł, zawiera tysiące idiomów, utartych fraz, wyrażeń z języka potocznego oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Zostały one zawarte w funkcjonalnej i łatwej w obsłudze aplikacji. Umożliwia błyskawiczne wyszukanie żądanego słowa oraz pozwala na sprawdzenie, czy użytkownik zapamiętał znaczenia szukanych wcześniej wyrażeń.

Funkcjonalność
Program wyposażony został w nagrania dźwiękowe wszystkich haseł. Posiada dwa interfejsy – standardowy i graficzny, które pozwalają użytkownikowi na wybranie jednego z nich, zgodnie ze swoimi preferencjami. Program współpracuje z edytorami tekstu w środowisku Windows, co oznacza, że podczas pracy w edytorze tekstu użytkownik może wykorzystywać słownik do tłumaczenia pojedynczych wyrazów. Szukane hasła należy umieścić w schowku, a słownik automatycznie je stamtąd pobierze, wyszuka opis i wyświetli go w osobnym oknie. Istnieje również możliwość odszukania opisu hasła poprzez przeciągnięcie zaznaczonego słowa myszą z dowolnej aplikacji i upuszczenie w oknie słownika – słowo to zostanie automatycznie wyszukane w bazie danych programu.
Zarejestrowani użytkownicy słownika mogą korzystać z jego bazy danych bez konieczności wkładania płyty do napędu CD-ROM


Szczegóły: YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Nazwa: YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt
Wydawnictwo: YDP
Seria: EuroPlus+
Kod paskowy: 5901828991462
Kategoria: Podręczniki
Języki: Niemiecki


Recenzje: YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: