YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Książka

YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

  • Wydawnictwo: YDP
  • EAN: 5901828991462
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 83,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 83,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pakiet z którym można zacząć naukę języka niemieckiego. Słownik polsko-niemiecki Langenscheidt wraz z kursem języka niemieckiego EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch jedynie za cenę kursu!

EuroPlus+ Sprachkurs Deutsch to nowoczesny i wygodny w obsłudze interaktywny program do nauki języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych. Bogaty materiał kursu przygotowano na podstawie podręcznika Sprachkurs Deutsch wydawnictwa Moritz Dieterweg. Dzięki specjalnym programom narzędziowym i różnorodnym ćwiczeniom, nauka gramatyki oraz słownictwa przebiega łatwo i skutecznie. Setki doskonałych dialogów oraz filmów wideo, zrealizowanych specjalnie na potrzeby programu, ułatwiają naukę, a zaawansowany system rozpoznawania mowy ViaVoice firmy IBM pozwala z łatwością opanować niemiecką wymowę. Profesjonalnie opracowany materiał dydaktyczny kursu w połączeniu z funkcjonalną, multimedialną aplikacją tworzą system edukacyjny zapewniający wyjątkowo skuteczną i pasjonującą naukę języka niemieckiego. Program zapewnia bardzo dobre przygotowanie do egzaminu Zertifikat Deutsch als Fremdsprache.

Słownik polsko-niemiecki/niemiecko-polski Langenscheidta to multimedialny program dla młodzieży i dorosłych, przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie największego wydawcy słowników dwujęzycznych w Niemczech. Składa się z 80.000 haseł, zawiera tysiące idiomów, utartych fraz, wyrażeń z języka potocznego oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Zostały one zawarte w funkcjonalnej i łatwej w obsłudze aplikacji. Umożliwia błyskawiczne wyszukanie żądanego słowa oraz pozwala na sprawdzenie, czy użytkownik zapamiętał znaczenia szukanych wcześniej wyrażeń.

Funkcjonalność
Program wyposażony został w nagrania dźwiękowe wszystkich haseł. Posiada dwa interfejsy – standardowy i graficzny, które pozwalają użytkownikowi na wybranie jednego z nich, zgodnie ze swoimi preferencjami. Program współpracuje z edytorami tekstu w środowisku Windows, co oznacza, że podczas pracy w edytorze tekstu użytkownik może wykorzystywać słownik do tłumaczenia pojedynczych wyrazów. Szukane hasła należy umieścić w schowku, a słownik automatycznie je stamtąd pobierze, wyszuka opis i wyświetli go w osobnym oknie. Istnieje również możliwość odszukania opisu hasła poprzez przeciągnięcie zaznaczonego słowa myszą z dowolnej aplikacji i upuszczenie w oknie słownika – słowo to zostanie automatycznie wyszukane w bazie danych programu.
Zarejestrowani użytkownicy słownika mogą korzystać z jego bazy danych bez konieczności wkładania płyty do napędu CD-ROMSzczegóły

Nazwa: YDP Zestaw Sprachkurs Deutsch + Słownik Langenscheidt

Wydawnictwo: YDP

Seria: EuroPlus+

Kod paskowy: 5901828991462

Kategoria: Podręczniki

Języki: Niemiecki

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×