Książka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 40,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Aleksander Fredro był dziedzicem szlacheckiej tradycji, uważał się przede wszystkim za żołnierza i gospodarza. W pamięci Polaków pozostaje jednak jako komediopisarz, znakomity humorysta, jeden z wirtuozów polszczyzny. Komedie Fredry nie tylko bawią, ale i skłaniają do zastanowienia nad ludzkimi przywarami i zdolnością ich wybaczania.

Szczegóły

Tytuł: Fredro

Autor: Cieński Marcin

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Seria: A TO POLSKA WŁAŚNIE

Kod paskowy: 9788370239848

ISBN: 8370239846

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 209

Format: 15x21cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.42 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×