Bitwa Niemieńska 1920 tom 1 Dokumenty operacyjne

Książka

Bitwa Niemieńska 1920 tom 1
Dokumenty operacyjne

 • Wydawnictwo: RYTM
 • Rok wydania: 1998
 • ISBN: 83867893056
 • Ilość stron: 647
 • Format: 17x25cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 38,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Po klęsce poniesionej w sierpniu 1920 roku pod Warszawą Armia Czerwona odtwarzała swoje siły, z zamiarem wznowienia "pochodu za Wisłę", który miał doprowadzić do zniszczenia państwa polskiego i wzniecenia pożaru rewolucji światowej. Polska ofensywa, podjęta 19 września na rozkaz Naczelnego Wodza Józefa Piłsudskiego, przekreśliła te zamiary. W jej rezultacie wojska rosyjskiego Frontu Zachodniego zostały odrzucone na wschód, na linię Mińska Litewskiego i Dźwiny - rubież przyszłej wschodniej granicy Rzeczypospolitej. Bitwa nad Niemnem przypieczętowała i ukoronowała zwycięstwo odniesione na przedpolach Warszawy.

Szczegóły

Tytuł: Bitwa Niemieńska 1920 tom 1

Podtytuł: Dokumenty operacyjne

Autor: Tarczyński Marek (red.)

Wydawnictwo: RYTM

ISBN: 83867893056

Tytuł tomu: 29VIII-19IX

Języki: polski

Rok wydania: 1998

Ilość stron: 647

Format: 17x25cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×