Współczesna filozofia matematyki

Książka

Współczesna filozofia matematyki

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2002
 • ISBN: 8301139285
 • Ilość stron: 386
 • Format: 17x24cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 35,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka jest antologią najważniejszych tekstów z dziedziny współczesnej filozofii matematyki. Datą graniczną i przełomową, która stanowi początek nowoczesnego myślenia o matematyce, jest rok 1931, kiedy to opublikowana została słynna praca Kurta Godla, zawierająca dwa twierdzenia o niezupełności arytmetyki i systemów bogatszych. Wybór obejmuje 17 tekstów, a ich autorami są kolejno najwybitniejsi przedstawiciele różnych nurtów filozofii matematyki: Rudolf Carnap, Johann von Neumann, Penelope Maddy, Hilary Putnam, Thomas Tymoczko i inni.

Szczegóły

Tytuł: Współczesna filozofia matematyki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Kod paskowy: 9788301139285

ISBN: 8301139285

Tłumacz: Murawski Roman

Języki: polski

Rok wydania: 2002

Ilość stron: 386

Format: 17x24cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.563 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×