Powszechna historia państwa i prawa

Książka

Powszechna historia państwa i prawa

 • Wydawnictwo: Wydawnictwa Prawnicze PWN
 • Rok wydania: 2001
 • ISBN: 838670215X
 • Ilość stron: 560
 • Format: 17x23cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 43,30 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 43,30 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik składa się z trzech części podzielonych na 32 rozdziały, które dzielą się z kolei na podrozdziały. Ponadto całość wykładu została podzielona na 539 krótszych, numerowanych i opatrzonych tytułami punktów.Wewnętrzne odesłania do poszczególnych partii materiału zostały zamieszczone w tekście za pomocą liczb w nawiasach oznaczających odpowiednie punkty.Niniejsza książka stanowi nową, poprawioną i częściowo rozszerzoną wersję opracowania, które w latach 1968-1969 doczekało się książkowego wydania w formie dwóch tomów.

Szczegóły

Tytuł: Powszechna historia państwa i prawa

Autor: Szczaniecki Michał

Wydawnictwo: Wydawnictwa Prawnicze PWN

Kod paskowy: 9788386702152

ISBN: 838670215X

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2001

Ilość stron: 560

Format: 17x23cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.902 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×