Polsko-angielski atlas anatomii klinicznej

, ,

Książka

Polsko-angielski atlas anatomii klinicznej

, ,

 • Wydawnictwo: Urban & Partner
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788376097831
 • Ilość stron: 388
 • Format: 23.5x33.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 168,00 PLN
Nasza cena 151,87 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 168,00 PLN
Nasza cena 151,87 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W trzeciej edycji Atlas McMinna zmienił się zasadniczo w porównaniu z pierwszym wydaniem. Nadano mu nową szatę graficzną, ale przede wszystkim został wzbogacony fotografiami nowych preparatów anatomicznych oraz zdjęciami z zakresu anatomii laparoskopowej, endoskopowej, rentgenowskiej, ultrasonograficznej, rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Przygotowując polską edycję, uwzględniono różnice w polskiej i angielskiej terminologii anatomicznej. W tłumaczeniu kierowano się zasadą zgodności polskiego przekładu z Terminologia anatomica. Atlas anatomii klinicznej jest przeznaczony głównie dla studentów medycyny na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym oraz dla lekarzy na wszystkich kierunkach medycznego kształcenia podyplomowego, zwłaszcza w specjalnościach zabiegowych, a także dla studentów fizjoterapii i kierunków paramedycznych.

Prof. dr hab. n. med. Jerzy St. Gielecki


Szczegóły

Tytuł: Polsko-angielski atlas anatomii klinicznej

Autor: Abrahams Peter H., Spratt Jonathan D., Loukas Marios

Wydawnictwo: Urban & Partner

ISBN: 9788376097831

Tytuł oryginału: McMinn & Abraham's clinical atlas of human anatomy

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Gielecki Jerzy Stanisław, Żurada Anna

Języki: polski, angielski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 388

Format: 23.5x33.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.42 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Abrahams Peter H., Spratt Jonathan D., Loukas Marios (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×