Miłość i szacunek w rodzinie Szacunek, jakiego pragną rodzice. Miłość, jakiej potrzebują dzieci

Książka

Miłość i szacunek w rodzinie
Szacunek, jakiego pragną rodzice. Miłość, jakiej potrzebują dzieci

 • Wydawnictwo: Esprit
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788363621810
 • Ilość stron: 320
 • Format: 14.5x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,87 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,87 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzieci potrzebują miłości. Rodzice potrzebują szacunku. Dr Eggerichs wierzy, że dobre funkcjonowanie każdej rodziny powinno opierać się na tych dwóch krótkich założeniach. W swoim bestsellerze Miłość i szacunek w rodzinie autor wyjaśnia, że zwykle konflikty rodzinne narastają z powodu rodzinnego błędnego koła, czyli wtedy, gdy dzieci nie respektują swoich matek i ojców, a rodzice nie okazują dzieciom wystarczająco dużo miłości. Dzięki poradom dr Eggerichsa, psychologa i chrześcijańskiego doradcy rodzinnego, autora bestsellerów (Miłość i szacunek, Język miłości i szacunku), nauczysz się m.in.: jak zatrzymać rodzinne błędne koło jak nie krzyczeć na dzieci za to, że krzyczą jak odpowiadać mądrze na niemądre słowa dzieci oraz spokojnie reagować na ich złość i płacz jak okazywać dzieciom miłość, by czuły się naprawdę kochane jak zmotywować swoje pociechy do okazywania szacunku rodzicom jak unikać zachowań, które prowokują dzieci do agresji i oskarżeń. Dr Eggerichs wierzy, że Bóg zawarł w Piśmie Świętym dokładną instrukcję dotyczącą tego, jak mądrze wychowywać dzieci. Dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami, autor Miłości i szacunku w rodzinie przybliża nam te biblijne zasady i zachęca, byśmy nie wahali się wprowadzać we własnych domach nowych rozwiązań wychowawczych.

Szczegóły

Tytuł: Miłość i szacunek w rodzinie

Podtytuł: Szacunek, jakiego pragną rodzice. Miłość, jakiej potrzebują dzieci

Autor: Eggerichs Emerson

Wydawnictwo: Esprit

ISBN: 9788363621810

Tytuł oryginału: Love & Respect in ten family

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Czernik Jakub

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 320

Format: 14.5x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.265 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×