100% gramatyki jezyka francuskiego Tablice gramatyczne

Książka

100% gramatyki jezyka francuskiego
Tablice gramatyczne

 • Wydawnictwo: Kram
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788364016103
 • Ilość stron: 152
 • Format: 20.3x13.8cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 17,90 PLN
Nasza cena 12,61 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,90 PLN
Nasza cena 12,61 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, jak również dla studentów uczęszczających na lektorat z języka francuskiego. Ponadto mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które pragną usystematyzować, powtórzyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu francuskiej gramatyki. Książka obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich. Okaże się z pewnością pomocna przed wszelkimi pisemnymi sprawdzianami. Omówione są w niej poszczególne części mowy, jak również tworzenie zdań we wszystkich czasach i trybach, w stronie czynnej i biernej, w mowie zależnej i niezależnej. Wszystkie wiadomości przedstawione są w przejrzysty i przystępny sposób, a ich przyswojenie dodatkowo ułatwi wesoła i żywa kolorystyka książki.

Szczegóły

Tytuł: 100% gramatyki jezyka francuskiego

Podtytuł: Tablice gramatyczne

Autor: Wrzosek Piotr

Wydawnictwo: Kram

Seria: 100% gramatyki języka... Tablice gramatyczne

ISBN: 9788364016103

Liczba tomów: 1

Numer tomu: 1

Języki: francuski, polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 152

Format: 20.3x13.8cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.15 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×