Macmillan Vocabulary Practice - Science z CD +key

Książka

Macmillan Vocabulary Practice - Science z CD +key

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 100,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 100,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Macmillan Vocabulary Practice Series

Przejrzysty zbiór ćwiczeń słownictwa z różnych dziedzin nauki pomaga uczniom łatwo i szybko zapamiętywać słówka w kontekście. Załączona płyta CD-ROM z dodatkowym materiałem do słuchania, interaktywnymi grami i pomysłowymi ćwiczeniami zapewnia skuteczne powtarzanie i utrwalanie materiału w przyjemny sposób. Seria będzie pomocna zarówno uczącym się języka angielskiego w poszerzaniu słownictwa tematycznego, jak również specjalistom poszukującym konkretnych pojęć w języku angielskim.
warto_wiedzie.jpg
* 30 oddzielnych jednostek tematycznych to szerokie spektrum tematyki z różnych dziedzin nauki.
* Nowe słownictwo jest używane w kontekście, dzięki czemu uczniowie zawsze wiedzą kiedy należy go używać.
* Ćwiczenia skonstruowano tak, aby ćwiczyć słownictwo zarówno na poziomie słowa w kontekście, zdania i całego tekstu.Szczegóły

Tytuł: Macmillan Vocabulary Practice - Science z CD +key

Autor: Keith Kelly

Wydawnictwo: Macmillan

Seria: Macmillan Vocabulary Practice

Kod paskowy: 9780230535060

Języki: Angielski

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×