Za progiem nadziei Religia 3 Podręcznik Technikum

, ,

Książka

Za progiem nadziei Religia 3 Podręcznik
Technikum

, ,

 • Wydawnictwo: Jedność
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788376608914
 • Ilość stron: 256
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 9,68 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 9,68 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik obejmuje 60 tematów zgrupowanych w pięciu rozdziałach.
W klasie trzeciej technikum uczniowie otrzymają głębsze uzasadnienie swojej wiary i potwierdzenie, że wybierając Chrystusa, wybrali dobrze.
Tematyka katechez wyznaczona jest przez stawiane przez młodych pytania dotyczące prawdziwości Bożego objawienia i właściwego rozumienia biblijnych treści oraz ich aktualności w dzisiejszym świecie. Katechezy zachęcają do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące młodzież ważne pytania. Młodzi znajdą na nie odpowiedzi w żywym Słowie, wypowiedzianym przez Boga i głoszonym przez wieki w Kościele, oraz w świadectwie chrześcijan, których wiara, nadzieja i miłość prowadzą, bądź już doprowadziły do pełni szczęścia, do świętości.
Przejrzysty układ graficzny wspomaga odbiór treści a odpowiednio dobrane ilustracje i fotografie wzmacniają oddziaływanie rozważanych treści.


Szczegóły

Tytuł: Za progiem nadziei Religia 3 Podręcznik

Podtytuł: Technikum

Autor: Banasik Kamil, Białek Piotr, Domurat Anna

Wydawnictwo: Jedność

ISBN: 9788376608914

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 256

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.415 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Banasik Kamil, Białek Piotr, Domurat Anna (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×