Geografia XXI wieku Ebook Klett

,

Książka

Geografia XXI wieku Ebook Klett

,

  • Wydawnictwo: Lektorklett
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788377153468
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 30,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik wykorzystuje rozwiązania sprawdzone w nauczaniu geografii. Ponadto nasi autorzy na podstawie własnych doświadczeń zaproponowali kilka oryginalnych pomysłów Podsumowania rozdziałów - najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu. Jest dobrą podstawą do przeprowadzenia lekcji powtórzeniowej. Powtórki po działach - ułatwiające powtarzanie materiału i przygotowanie się do sprawdzianów, Zadania zachęcające do samodzielnego wyszukiwania informacji i analizy omówionych w rozdziale zjawisk, Odnośniki do zeszytu ćwiczeń pozwalające szybko odnaleźć odpowiednie strony, Wprowadzenia - doskonałe pomysły na rozpoczęcie lekcji, Mapy - obrazują skalę zjawisk na całym świecie, Tabele i wykresy - wprowadzają dokładne i aktualne dane, Najważniejsze pojęcia - wspomagają zapamiętywanie i ułatwiają wyszukiwanie informacji, Podpisy pod zdjęciami - wprowadzają dodatkowe informacje. Kliknij by zobaczyć podręcznik ,,Geografia XXI wieku" w wersji 3D!

Szczegóły

Tytuł: Geografia XXI wieku Ebook Klett

Autor: Wojciech Więcki, Beata Stachowska

Wydawnictwo: Lektorklett

ISBN: 9788377153468

Kategoria: Podręczniki

Rok wydania: 2012

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Wojciech Więcki, Beata Stachowska (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×