Chcemy ujrzeć Jezusa Lectio divina do fragmentów Ewangelii św. Marka i Jana. Wznowienie

Książka

Chcemy ujrzeć Jezusa
Lectio divina do fragmentów Ewangelii św. Marka i Jana. Wznowienie

 • Wydawnictwo: Salwator
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788375803907
 • Ilość stron: 204
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,00 PLN
Nasza cena 15,63 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,00 PLN
Nasza cena 15,63 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ludzie każdego czasu, a szczególnie jak się wydaje współcześnie, noszą w sobie pragnienie ujrzenia Jezusa, obcowania z Jego Słowem. Aby móc czerpać z tego źródła, trzeba stale wracać do Słowa Bożego, medytować je i modlić się nim.

Ojciec Innocenzo Gargano, posługując się praktyką modlitewnego czytania Pisma Świętego lectio divina, prowadzi nas przez wybrane fragmenty Ewangelii św. Marka i św. Jana.


Szczegóły

Tytuł: Chcemy ujrzeć Jezusa

Podtytuł: Lectio divina do fragmentów Ewangelii św. Marka i Jana. Wznowienie

Autor: Gargano Innocenzo

Wydawnictwo: Salwator

Seria: ZGŁĘBIAĆ BIBLIĘ

ISBN: 9788375803907

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 204

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×