Punkt zwrotny Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

Książka

Punkt zwrotny
Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,41 PLN
Nasza cena 33,00 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,41 PLN
Nasza cena 33,00 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Punkt zwrotny - Braden Gregg

Świat zmienia się na naszych oczach. Aktualnie trwa okres wielkich przełomów. Ewoluuje technika, nauka i świadomość naszego gatunku. Łatwo jest się zagubić w czasach tych niezwykle intensywnych metamorfoz. Na szczęście Gregg Braden napisał książkę, dzięki której każdy z nas dostosuje się do wymagań współczesności wykorzystując oferowane przez naturę punkty zwrotne.
Jak przekonuje ten bestsellerowy autor New York Timesa, globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Opierając się na dotychczasowym sposobie myślenia, nie jesteśmy w stanie zaspokoić nowo powstałych potrzeb. Na naszych oczach rodzi się nowy, zdrowy i zrównoważony świat, zaś zdolność do przyjęcia wszystkiego, co ze sobą niesie, zależeć będzie od naszej woli.
Dzięki tej książce jesteśmy w stanie poznać wyzwania, jakie się wkrótce przed nami pojawią. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając z dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces.


Szczegóły: Punkt zwrotny - Braden Gregg

Tytuł: Punkt zwrotny
Podtytuł: Transformacja świadomości w czasach światowego przełomu
Autor: Braden Gregg
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 9788373776821
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 280
Oprawa: Miękka


Recenzje: Punkt zwrotny - Braden Gregg

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×