Sekrety współczesnej wiedźmy Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać

Książka

Sekrety współczesnej wiedźmy
Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 39,30 PLN
Nasza cena 25,66 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,30 PLN
Nasza cena 25,66 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sekrety współczesnej wiedźmy - Marquis Melanie

Magia istnieje od stuleci i przez ten czas na całej naszej planecie wykształciło się wiele jej odmian. W obecnym świecie przenikania się zwyczajów i tradycji wskazane by było również korzystanie z dorobku różnych typów tej sztuki. W tym właśnie pomaga ta nieszablonowa książka, dla której nie istnieją granice czasowe, geograficzne czy kulturowe.
Podczas gdy większość ezoterycznych publikacji skupia się jedynie na wąskiej postawie współczesnej, Melanie Marquis zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów. W każdym rozdziale znajdujemy omówiony jeden aspekt tej pradawnej sztuki wraz w informacjami umożliwiającymi stworzenie własnej odmiany magii. Autorka zamieszcza również gotowe zaklęcia.
Dzięki tej książce z łatwością zostaniesz współczesną wiedźmą, czyli kimś, kto czerpie ze wszystkich typów magii. Zaczniesz wykorzystywać pełen potencjał własnego ciała i umysłu. Nauczysz się modyfikować energię zarówno swoją, jak i otoczenia oraz przygotowywać magiczne eliksiry. Autorka zdradza niezawodne sposoby, dzięki którym wzmocnisz swój wewnętrzny magnetyzm i wykorzystasz magię wabienia oraz masek. Będziesz też tworzyć zaklęcia polegające na wiązaniu energii innych istot czy przedmiotów.
Wiele miejsca poświęcono również magicznemu bezpieczeństwu. Z publikacji dowiesz się, jak przełamywać klątwy i rzucać czary blokujące oraz w jaki sposób zdiagnozować, że stało się ofiarą ataku. Poznasz również metody tworzenia amuletów i talizmanów o różnych właściwościach, w tym wstrzymujących negatywne oddziaływania duchowe.
Stwórz swoją magię!


Szczegóły: Sekrety współczesnej wiedźmy - Marquis Melanie

Tytuł: Sekrety współczesnej wiedźmy
Podtytuł: Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać
Autor: Marquis Melanie
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN: 9788373776890
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 272
Oprawa: Miękka


Recenzje: Sekrety współczesnej wiedźmy - Marquis Melanie

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×