Biblia Komiks Boża historia odkupienia

Książka

Biblia Komiks
Boża historia odkupienia

  • Wydawnictwo: M
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788380210431
  • Ilość stron: 752
  • Format: 17.5x26.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 99,00 PLN
Nasza cena 50,00 PLN
Oszczędzasz 49%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 99,00 PLN
Nasza cena 50,00 PLN
Oszczędzasz 49%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Biblia Komiks

Biblia i komiks - to zestawienie wydaje się być bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci, ale o publikację dla młodzieży, a nawet dorosłych. Ale jest to sprzeczność pozorna. Komiks kojarzy się z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. I słusznie, bo z myślą o nich został stworzony popatrzmy na serie o Batmanie, Supermanie, Spider-Manie, Hellboyu. Ta nowocześnie ilustrowana książka też jest swoistą opowieścią o Superbohaterze i o tych, którzy stają się do Niego podobni, dzięki temu, że Mu zaufali. Wiara jak przekonują twórcy komiksu - jest jedną z najbardziej fascynujących przygód, obfituje w zaskakujące zwroty akcji i nie brak w niej zagrożeń. Zarówno w sferze literackiej jak i graficznej, komiks ten daleki jest od większości religijnych książek, w których nie brakuje idyllicznych przedstawień i pastelowych kolorów. Ten komiks to w całości przekazu naprawdę mocna rzecz. Jego twórcą jest urodzony w Brazylii Sergio Cariello, rysownik znany ze współpracy z takimi gigantami jak Marvel Comics oraz DC Comics. Ukończył prestiżową Joe Kubert School of Cartoon and Graphic Art.


Szczegóły: Biblia Komiks

Tytuł: Biblia Komiks
Podtytuł: Boża historia odkupienia
Wydawnictwo: M
ISBN: 9788380210431
Języki: polski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 752
Format: 17.5x26.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 2.174 kg


Recenzje: Biblia Komiks

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Bardzo polecam tę Biblię - warto wykorzystać częstą u dzieci w wieku wczesnonastoletnim fazę na czytanie komiksów. Dostaną produkt atrakcyjny w formie (komiks), nowoczesny w wyrazie (nowoczesna, dorosła kreska), z racji formy komiksowej dający osadzenie w realiach typu ubiór, krajobraz, a jednak zawierający daną treść. Dzięki temu chłoną informacje nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Dla dziecka w wieku komunijnym chyba będzie trochę za dorosła, ale już rok-dwa później - jak najbardziej, więc jako prezent na Komunię jest bardzo dobrym pomysłem. Moje dziecko przeczytało wielokrotnie i co jakiś czas znowu podczytuje, wraca do niej. 2019-05-10 12:42:16


Podobne do: Biblia Komiks